Kanał grup

Zapraszamy:-)

Drodzy!

Zachęcam do napisania opinii o naszym przedszkolu. Jeżeli to możliwe, niech będzie ona zawierała słowo „polecam”.

Równocześnie zadbajmy o to, by opinie, które pojawiają się pod naszym profilem były autentycznie opiniami ludzi, którzy Nas odwiedzili. Google „wycina” opinie, jeżeli dany uzytkownik nie znajdował się w okolicy placówki.

Przedszkole im. św. Dominika Savio https://g.page/r/CYSvTGNWZFW_EBM/review

Agnieszka Lipińska

Drodzy!

Profil naszego przedszkola na Google Maps jest już gotowy. Czekamy tylko na potwierdzenie lokalizacji przez Google.

Już teraz proszę Was, podzielcie się opinią o naszym miejscu. Niech o nas poczytają i zapragną stać się częścią tej wspólnoty:-)

Drodzy!

Ruszyła rekrutacja do naszego przedszkola na rok 2024/2025 do grup:

I. 2,5 latków

II. 3 latków

Drodzy!

Ruszyła rekrutacja do naszego przedszkola na rok 2024/2025 do grup:

I. 2,5 latków

II. 3 latków

III. uzupełniająca do zerówki (dzieci 5-6 lat)

oraz rekrutacja uzupełniająca do maluszków już w tym roku.

Ten post pochodzi z sugerowanej grupy

Witajcie w Nowym 2024 Roku!

Niech Błogosławieństwo płynie na Was i Wasze Rodziny!

Raz jeszcze pragnę przekazać wszystkim Wam i Darczyńcom ofiarującym w 2023 1,5 % za rok 2022 na dzieło Przedszkola im. Świętego Dominika Savio. Dar serca zaowocował w zebraną kwotę 4090,80 zł, które zostały przesłane na konto Stowarzyszenia "VIDES", ze wskazaniem celu szczegółowego "Przedszkole Salezjańskie" oraz "Przedszkole Warszawa, Lisowska"

STOWARZYSZENIE "VIDES" ul. Warszawska 152, 05-092 Łomianki, Polska NIP 7133070322

vides.pl

Ten post pochodzi z sugerowanej grupy

Drodzy Przyjaciele i Sympatycy!

Nadszedł ten radosny moment!

Przedszkole im. św. Dominika Savio jest otwarte na nowo!:)))

Działa już od września, a teraz nadszedł czas na dziękczynienie i świętowanie!

To już jutro!

Witajcie,

kilka aktualizacji oraz fotorelacja poniżej ;)

Pamiętajcie, że o dobrych rzeczach świat dowie się jedynie dzięki nam! :) Dla tego zachęcam do Udostępniania, łapki w górę i szerzenia dzieła kś. Bosko w naszym otoczeniu i dalej.

Cieszymy się, że zarówno dzieci jak i całe Rodziny potrzebują takiego miejsca jak to - Przedszkole na Lisowskiej będzie jeszcze długo ubogacać nasze Rodziny niosąc Dobrą Nowinę każdemu, kto chce ją usłyszeć :)

Z Bogiem!

Z hojności Darczyńcy, który prosił pozostać anonimowy, zostały zakupione szklane drzwi przeciwpożarowe, potrzebne do oddymiania klatki schodowej (montowane w przejściach korytarzowych)- koszt 10 947 zł