Wspólnota Przedszkola im. św. Dominika Savio

Publiczna·28 uczestników

Najmilsi,

prace związany z montażem oświetlenia ewakuacyjnego na parterze i w piwnicy - za nami 🎉

pomiary zrobione, protokoły wystawione.

Ogólny koszt tej to 14 419,23 zł

Z czego 3 226,23 zł - materiały

11 193 zł - usługa wykonania, sporządzenie protokołów oraz dokumentacja powykonawcza.

Moi Drodzy,

pytacie często, no jak tam? czy się udaje?:)

Odpowiadam - tak - udaje się, ale krytycznie potrzebujemy waszej pomocy!

Do uruchomienia przedszkola poza pracami związanymi z elektrycznością, protokołami z tym związanymi i zobaczymy czym nas jeszcze zaskoczą Urzędy...potrzebujemy zakupić i zamontować 3 pary drzwi przeciwpożarowych. Koszt jednych to ok. 5 000 zł.

Docelowo potrzebujemy zakupić 6 sztuk (tak by piętro również uzyskało pozytywną opinię Strażaków), natomiast krytycznie potrzebujemy 3 pary.

Organizowaliśmy zbiórkę na pomagam.pl/przedszkolelisowska

Ostatnio poniesione wydatki związane z dostosowaniem do wymogów Straży Pożarnej:

- zamiana podłogi w jadalni na certyfikowany PCV, robocizna we własnym zakresie. N/B - bardzo dziękujemy rodzinie Łuczyńskich oraz Wykurz za gorące posiłki w trakcie kilkudniowej pracy ;)

- oświetlenie ewakuacyjne - w trakcie wykonania, załączam FV za materiały, które ponieśliśmy do tej pory, c.d. nastąpi....;)

Drodzy, jak pewnie wiecie w końcówce maja mieliśmy kontrole Straży Pożarnej w celu wydania pozytywnej opinii dla otwarcia przedszkola na nowo od września. Kontrola przeszła pomyślnie, chociaż stwierdzono szereg nieprawidłowości. Do części z nich jesteśmy teraz w tracie dostosowywania. Załączam Wykaz stwierdzonych Nieprawidłowości, który jest częścią Protokołu kontrolno-rozpoznawczego Straży Pożarnej.

O grupie

Witaj we Wspólnocie Przedszkolnej! Możesz łączyć się z innym...

użykowników

wojciech.luczynski