Wspólnota Przedszkola im. św. Dominika Savio

Publiczna·28 uczestników

Witajcie,

kilka aktualizacji oraz fotorelacja poniżej ;)

Pamiętajcie, że o dobrych rzeczach świat dowie się jedynie dzięki nam! :) Dla tego zachęcam do Udostępniania, łapki w górę i szerzenia dzieła kś. Bosko w naszym otoczeniu i dalej.

Cieszymy się, że zarówno dzieci jak i całe Rodziny potrzebują takiego miejsca jak to - Przedszkole na Lisowskiej będzie jeszcze długo ubogacać nasze Rodziny niosąc Dobrą Nowinę każdemu, kto chce ją usłyszeć :)

Z Bogiem!

Z hojności Darczyńcy, który prosił pozostać anonimowy, zostały zakupione szklane drzwi przeciwpożarowe, potrzebne do oddymiania klatki schodowej (montowane w przejściach korytarzowych)- koszt 10 947 zł

DZIĘKUJEMY!

Na potrzeby wydania Opinii, zostały zamontowane jedne drzwi szklane - korytarzowe oraz dwie pary drzwi pewnych, oddzielające strefy pożarowe.

Koszt drzwi pewnych EI30s oraz EI60 - to 3 136,50 zł w firmie DOORMEN.

Robocizna - w ramach pomocy dla powstania tego dzieła - wszystkim zaangażowanym - wielkie Bóg zapłać!

To wszystko (elektryka, pomiary, zmiana podłogi, Duch Święty:) pozwoliło uzyskać pozytywną Opinię dla przedszkola - części parterowej. Tam gdzie od września będą mieścić się dwie grupy przedszkolne 3/4 latki i 5/6 latki.

Dla otrzymania pozytywnej opinii dla całości przedszkola (czyli też I piętra) - potrzebujemy zrobić całościowe oddymianie klatki schodowej oraz wprowadzić rozwiązania zastępcze w wskazanej części budynku. Ale o tym będę jeszcze pisać osobno!

Teraz - cieszmy się dokonanym!

04 września zbliża się wielkimi krokami.😍

# Licytacje - Ratujmy Przedszkole im. Św. Dominika Savio w Warszawie | Facebook

Natalia Nidza
Monika Dziura