Zgłoszenie dziecka

Zapraszamy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat, w tym dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.  Wszystkich zainteresowanych, po wcześniejszym umówieniu się, zapraszamy do obejrzenia przedszkola.

Aby dowiedzieć się czy posiadamy wolne miejsca w naszym przedszkolu zapraszamy do               .

kapiącą farbą

1. ZGŁOSZENIE
Przekazanie karty zgłoszenia dziecka za pomocą
lub pozostawienie deklaracji podczas dnia otwartego.

4. ROZMOWA
Z WYCHOWAWCĄ
Osobisty lub telefoniczny kontakt z naszej strony, podczas którego omówiony zostanie proces adaptacji oraz zebrane zostaną informacje o dziecku.

2. KONTAKT
Dziękujemy za zainteresowanie naszą placówką. Z pewnością już niedługo skontaktujemy się i umówimy spotkanie w dogodnym terminie.

3. SPOTKANIE
Czas dla dorosłych, kiedy   można porozmawiać i rozwiać ewentualne wątpliwości. Przekazanie potrzebnych dokumentów.

5. WITAMY
Po dostarczeniu podpisanych dokumentów wraz z dowodem wpłaty wpisowego stajecie się częścią naszej wspólnoty.
Wpisowe zostanie zaliczone na poczet czesnego za pierwszy miesiąc.